0(216) 606 14 49 - 0532 796 62 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Antik Ayna Fiyatları

03 Ekim 2018
793 kez görüntülendi
Antik Ayna Fiyatları

Antik Ayna Fiyatları

Özel teknikler ile yapılan antik aynalar, fiyatlarıyla da yüzleri güldürüyor. Teknik ekibimiz tarafından gerçekleştirilen üretimler kısa bir sürede üretilerek sizlere teslim ediliyor. Farklı oksidasyon işlemlerinden geçirilerek son görünümünü alan aynalar ev, ofis, özel binalar için hazır hale geliyor. Farklı renkler de tasarlanan bu aynalar ciddiyeti ve özel hissetmeyi sevenler için üretilmektedir. Bulut ayna firması olarak yapacağımız tüm işlemleri sizi düşünerek yapıyoruz.

Dairenin içini ferahlatarak geçmiş dönemlere ait bir mekân havası yaratan antik aynalar büyük talep görmektedir. Ayrıca antik ayna fiyatları açısından da sizlerin cebini düşünecek ayarlamalar yapılmıştır. Sektöre göre en uygun fiyatlarımızı verdiğimiz müşteriler bizi tercih ederek Bulut Ayna’nın ayrıcalıklı dünyasına giriyor. Aynı zamanda sürekli olarak kendinizi izleme fırsatı veren ayna ile giyiminize kuşamınıza da dikkat etmenizi sağlıyor. Şık ve zarif tasarımıyla görenleri kendine hayran bırakarak adından söz ettirmektedir. Bunun yanında ışığı yansıttığı için ortamın daha aydınlık ve güzel görünmesini sağlar. Kısacası ortamdaki bütün detayları net bir şekilde görebilirsiniz. Kaliteli malzeme ve boyalarla yapacağımız renklendirme işlemleri uzun yıllar geçse bile solma yaşanmaz. Böylelikle uzun vadede kazançlı çıkacaksınız.

Dekorasyon amacının yanında sanatsal olarak da kullanılır. Yani yeni yapılan özel bir mimari yapının içine ortamın havasına uyum sağlayacak bir ayna tamamen farklı bir görüntü vermektedir. Antik aynalar yeşil, mavi ve füme gibi birçok renkten yapılabilmektedir. Geniş fiyat ve geniş renk aralığıyla sizleri memnun edecek olan antik ayna fiyatları için bizleri arayabilirsiniz. Böylece ortamınızı inceleyerek size en uygun ayna modelini söyleyebiliriz. Evinizin vazgeçilmez bir parçası olacak olan bu aynalar misafirlerinizi kıskandıracak türden olacaktır. Dekorasyonun ve tasarımın merkezi olan Bulut Ayna gururla sunar.

Hemen Ara
Navigasyon
Optimized with PageSpeed Ninja