0(216) 606 14 49 - 0532 796 62 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Antik Ayna

03 Ekim 2018
1 kez görüntülendi
Antik Ayna

Antik Ayna

Evinize eski bir görünüm verecek olan antik ayna imalatı, firmamızın özel olarak ürettiği bir ayrıcalıktır. İhtiyaca uygun olarak üretilerek hızlı bir şekilde teslim edilir. Ayrıca gizemli bir görünüm vererek, eski çağları anımsatan bir dekorasyon yaratır. Eskitme ayna diye de geçen ayna türü özel olarak tasarımı yapılarak üretim aşamasına geçirilir. Evlerin dışında binalar, iş yerleri ve ticarethanelerde de kullanılmaktadır. İsteğiniz doğrultusunda ölçüleri yapılarak farklı renklerde sizlere teslim edilir. Ayrıca uygun fiyat aralıklarıyla sizi memnun edecek olan antik aynalar için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri memnuniyeti odaklı çabaladığımız bu işte uzun süredir ayna sektörüne katkılar yapmaktayız.

Uygun fiyata lüks bir dekorasyon seçmek isteyenlerin tercihi olan bu aynalar günümüzde birçok yerde kullanılmaya başlanmıştır. Zaman içinde de alıcılarının artmasıyla arz-talep de artmıştır. Bunun için tüm isteklerinize pratik çözümler sunarak sizleri bekletmiyoruz. Uzun yıllar kullanabileceğiniz aynaları gören herkes sahip olmak isteyecek. Oksidasyon işlemleri uygulanarak eski bir görüntü verilen aynalara baktığınızda kendinizi farklı bir mekânda hissedeceksiniz. Geçmiş duyguları canlandıran ve tarihi sevenlerin ilgisini çekecek olan antik ayna sizleri bekliyor. Üretimden montajına kadar yaptığımız tüm işleri özenerek ve dikkatlice yapmaktayız. Dairenin içine konumlandıracağımız yeri detaylıca inceleyerek göze en hoş gelen yeri bulmaktayız. Ya da sizin isteğiniz doğrultusunda her yere takabilmekteyiz.

Antik Ayna Modelleri

Tamamen özgün tasarımlarla müşterilerinin yüzünü güldüren Bulut Ayna olarak, kazançlarımızı yatırıma çevirerek işlerimizi büyütüyoruz. Bulut ayna olarak özenle yaptığımız iş sayesinde sektörde haklı bir üne kavuşmaktayız. Ayrıca boyanan tüm aynalar uzun süre geçse de hiçbir sorun yaşamıyor. Solma, akma gibi sıkıntılar en kaliteli malzemelerden yapıldığı için yaşanmıyor. Siz de en uygun fiyata en güzel antik ayna imalatı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hemen Ara
Navigasyon
Optimized with PageSpeed Ninja