0(216) 606 14 49 - 0532 796 62 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Antika Ayna Modelleri

04 Ekim 2018
945 kez görüntülendi
Antika Ayna Modelleri

Antika Ayna Modelleri

 

Nostalji severlerin ve koleksiyoncuların seveceği tarzdaki antika ayna modelleri sizleri bekliyor. Firmamızın sağlamış olduğu ayrıcalıklarla kıymetli antika aynalar bulunduğu ortama tarihi bir esinti verecektir. Ah o aynalar yok mu? Sözü ile yola çıktığımız bu işte geçmişte sevdiğiniz ve özlemini duyduğunuz tüm ayna modelleriyle karşınızdayız. Bir aynanın sadece eski olması yetmez. Aynı zamanda eşsiz olması gerekmektedir. Koleksiyonculara verdiği değer ile antika sektöründe adından söz ettiren firmamız farklı tasarımdaki antika aynalar ile alıcılarını beklemektedir.

El işi ve büyük ustalıkla yapılan antika aynalar geçmişte onlarca kişinin kullandığı ya da ünlü birinin aynası olabilir. Kullandığınız zaman sizi geçmişe götürecek bu aynalar sahiplerine özel ayrıcalıklar tanıyor. Kıymetini bilenlerin satın alacağı bu ürünler uygun fiyatlarla satışa sunulmuştur. Tüm detayları ve işlemeli modelleriyle sahiplerine özel anlar yaşatarak bakmaya doyamayacakları bir ayna verir. Birçok yaşanmışlığı içinde barındırarak bunu size hissettiren aynalar Bulut Ayna firmasının özel olarak temin ettiği nadide parçalardır. Özellikle antika tutkusu olanların seveceği bu parçalar, genç yaşlı demeden herkesin ilgisini çekecektir.

Fakat her malzeme antika sayılamayabiliyor. Çünkü yaşadığı dönemde de belli bir değere sahip olması ve yaptığı ustanın yeteneklerini yansıtması gerekiyor. Eşsiz olmasına göre fiyatı artan antika ayna modelleri, alıcılarının umursamayacağı rakamlardan oluşmaktadır. Paha biçilmez güzellikle olan bu aynalar geçmişle şimdi arasında bir bağ kurmanıza yardımcı olur. Aynayı kullananın hislerini hisseder ve yaşanmışlığını görürsünüz. Firmamızın en kaliteli antika ayna modelleriyle evinize farklı bir görsellik sunmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Böylece geçmişin anılarına sahip olabilirsiniz. İndirimli modellerimizin yanı sıra kampanyalı ürünlerimizle de alma fırsatı sağlamaktayız. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizi aramak veya ziyaret etmek olacaktır.

Hemen Ara
Navigasyon
Optimized with PageSpeed Ninja