0(216) 606 14 49 - 0532 796 62 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Antika Varak Ayna Fiyatları

04 Ekim 2018
869 kez görüntülendi
Antika Varak Ayna Fiyatları

Antika Varak Ayna Fiyatları

 

Antik ayna konusunda sizleri memnun edecek fiyatlarımızla karşınızdayız. Ahşap üzerine yapılan gösterişli süslemeler ile antika varak ayna fiyatları geniş bir aralığa sahiptir. Mağaza, ofisler, işyerleri gibi birçok yerde kullanılan bu aynalar geçmişten günümüze popülerliğini korumaktadır. Sizlerin isteği doğrultusunda keşif incelemesi yaptıktan sonra ölçümler alınır ve ortamın en uygun yeri hesaplanır. Daha sonra üretime giderek 1-3 gün içinde oluşturulur.

Çok şık ve zarif duran bu aynalar, Bulut Ayna firmasının özenle gerçekleştirdiği işler sonucunda ortaya çıkmaktadır. Özel bir işçilik gerektiren bu aynalar alanında yetkin çalışanlarımızın başarısı ile oluşmaktadır. Ayna kenarlarına yapılan bu süslemeler Osmanlı döneminden kalan eşsiz tasarımların sonucudur. Günümüzde pek çok kullanılmasa da sevenlerinin hala vazgeçilmez parçasıdır. Özel olarak seçilen ahşap ölçüsü alınarak zımparalanır. Boyası yapıldıktan sonrada kurutulur. Daha sonra ahşap güzel bir şekilde kesilerek şekli verilir. Büyük boylarda ve kalınlıklarda olan antika varak ayna asma aparatının takımıyla beraber kullanıma hazır olur. Şekil ve görüntü açısından harika görünen bu parça evinizin ve ofisinizin duvarlarını süslemek için hazırdır. Genellikle altın, gümüş ve beyaz renklerde tercih edilerek lüksün bir simgesi haline geliyor.

 Duvara kolayca asılabilen aynalar hiçbir zahmet gerektirmeden kendiniz de yapabilirsiniz. Banyolara bile girebilen varaklı aynalar, ne kadar sevildiğinin bir kanıtıdır. Bulut Ayna firmasının varak ayna fiyatları sizin cebinizi düşünerek belirlenmiştir. Böylelikle vereceğiniz ücretler rakiplerine göre daha az olacaktır. Aynı zamanda kalitesi ve canlı görüntüsüyle şıklığın tarifini yeniden yazacak olan ürün, alıcılarını bekliyor. Her geçen yıl yenilenen farklı modelleriyle vitrinleri süsleyen varak aynalar, ortamınızı görselleştirmek için hazırda bekliyor. Bunun için yapmanız gereken tek şey iletişim numaralarından bizi aramak olacaktır.

Hemen Ara
Navigasyon
Optimized with PageSpeed Ninja