0(216) 606 14 49 - 0532 796 62 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ayna Modelleri

04 Ekim 2018
958 kez görüntülendi
Ayna Modelleri

Ayna Modelleri

 

Suya yansıyan şekiller ile ortaya çıkan ilk ayna fikri, yüzlerce yıldır insanların ilgi odağı olarak daha da geliştirilmiştir. Gününü ve kendini güzelleştirmek isteyenlerin tercihi olan ayna modelleri Bulut Ayna mağazasının seçkin müşterilerinin beğenisine sunulmuştur. Mağazamızdan onlarca ayna modelini seçerek sipariş verebilirsiniz. Böylece ister kendiniz ister eviniz için güzel aynalar bulabilirsiniz. Ayna modellerimiz arasında şunlar vardır; Çift taraflı aynalar, boy aynaları, dekoratif duvar aynaları, banyo aynaları, varaklı aynalar, ahşap oymalı aynalar, metal aynalar, eskitme aynalar ve antika aynalar.

Tüm bu ayna çeşitlerimiz istediğiniz boyutlarda planlanarak imalata sokulmaktadır. Renk ve tasarım çeşidi bol olduğu için kararsızlık yaşamadan sipariş verebilirsiniz. Fiyatlarda ürünler gibi çok çeşitli olup her model için değişkenlik göstermektedir. Fakat hiçbir fiyat sizi üzmeyerek yüzünüzü güldürmektedir. Sanatsal değeri sevenler için varaklı aynalar, farklı desenlerin aynalarla buluşmasını sevenler için antik aynalar, süsü sevenlere ahşap oymalı aynalar, ciddiyet ve kendini göstermeyi sevenler içinse boy aynaları ve metal görünümlü aynalar sizleri temsil etmektedir. Duygusal kişiliklere göre bulunan tüm aynalarımız sizi yansıtır.

              Vereceğiniz tüm siparişlerden önce bizi arayıp bilgi almanız iyi olur. Çünkü her model, her ortam için uygun olmayabilir. İlk önce tasarımcılarımız tarafından size uygun modelimizin belirlenmesi gerekmektedir. Tüm aşamalarda titiz davranan Bulut Ayna firması ölçüm işlerinde de aynı başarıyı gösterir. En ve boy oranları dikkatli bir şekilde ölçülen aynalarda hiçbir aksaklık olmaması için düzenli olarak test edilir. Bu sayede ortamınıza monte edildiğinde kötü bir görünümden uzaklaşılır. Her insan ciddiyetinizi, mutluluğunuzu ve diğer karakteristik özelliklerinizi yansıttığını gören bu aynalar ile size farklı yaklaşır. Siz de kendi stilinize en uygun aynayı belirlemek için Bulut Aynayı ziyaret edebilirsiniz.

Hemen Ara
Navigasyon
Optimized with PageSpeed Ninja