0(216) 606 14 49 - 0532 796 62 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Baklava Ayna

29 Ocak 2018
3 kez görüntülendi
Baklava Ayna

Baklava Ayna

Baklava Aynalar, kare şeklinde kesilmiş ola düz aynaların oluşturduğu aynadır. Baklava aynalar odaya yapıldığından oda tamamen değişir ve mükemmel bir görüntü oluşturur. Baklava aynalar ev,ne ilk defa ayna yaptıracak olan kişiler için tavsiye edilmektedir. Bazı diğer aynaların kullanımı ve temizlemesi sor iken Baklava aynalar aynı düz aynalar gibi nemli bir bez yardımı ile temizliği yapılabilir. Baklava aynaların adının baklavalardan gelmesinin sebebi baklavaya benzemesidir.

Evinize baklava ayna yaptırmak istiyorsanız eğer kesinlikle uzun bir müddet bunu araştırmanız çevrenize sormanız gerekmektedir. Etrafta birçok ayna yapan kurum olmasına rağmen birçoğu işini düzensiz, plansız ve baştan savma yapmaktadır. Bu ayna yapan kurumlarda kesinlikle tercih dışı olmalıdır. Kaliteli personelin yanı sıra uygun fiyatta oldukça önemlidir. Bu işlemi bazı markalardan daha uygun fiyatlara yaptırabilirsiniz. Üstelik artık internet sitelerinden de karşılaştırmalarda bulunabilirsiniz. Bu sayede tercihinizi daha çabuk vermiş olursunuz.

Baklava aynalar kesilirken, monte edilirken oldukça dikkatli olunmalıdır. Bir milimlik oynama bile evinizi ferahlatmak yerine daraltacaktır. Bunun için adım adım dikkatli davranarak baklava aynalar monte edilmelidir. İlk başta özel bir makine ile baklavalar belli edilmelidir. Ardından buradan kesilen ya da inceltilen ayna duvara oldukça güçlü bir şekilde sabitlenmelidir. Bu şekilde hem sağlam bir aynaya hem de istediğiniz modelde bir aynaya ulaşabilirsiniz. Baklava aynalar artık evin her bölümünde tercih edilmektedir. Hem yemek odasında hem mutfakta hemde diğer odalarınıza baklava ayna yaptırabillirsiniz. Özel ölçüler yardımı ile ister duvar boyu, ister boydan ister de yuvarlak bir ayna için baklava aynayı terci edebilirsiniz. Ancak en çok Baklava ayna duvar kaplamalarında kullanılmaktadır. Hem ferah göstermekte odayı hem de ayrı bir şıklık katmaktadır. Baklava aynayı da yine evinize yaptıracağınız yer genellikle salon olmalıdır. Çünkü Salona bu tür aynalı kaplamalara daha müsaittir. Üstelik yemek masasının yanına yapılmış olan bir duvar baklava ayna size enerji katacak aynı zamanda ferah bir ortam yaratacaktır.

İlk defa evinze bir ayna yaptıracaksanız ve bunun şık aynı zamanda modern olmasını istiyorsanız baklava aynayı terciih etmelisiniz.

Hemen Ara
Navigasyon
Optimized with PageSpeed Ninja