0(216) 606 14 49 - 0532 796 62 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Banyo Ayna

29 Ocak 2018
1 kez görüntülendi
Banyo Ayna

Banyo Ayna

Banyolara yağılan aynalar genellikle açısı doğru ayarlandığında oldukça güzel durmaktadır. Bu doğru açıyı ve boyutu ayarlamanız içinde bu işi uzmanlarına brakmanız gerekmektedir. Banyoda kullanıla aynlaradiğer odalarda kullanılan aynalarla tamamwn farklıdır. Çünkü banyolarda ne şık br ayna kullanılabilir be de spor bir ayna kullanılabilir. Bunun için en iyi aynayı seçmeniz gerekmektedişr. Genellikle büyük aynalar tercih edilmektedir. Bunun sebebi daha farklı bir görüntü vermesidir. Ayna seçimini genellikle nbanyoda kullanılmöış olan renklere göre yapmak oldukça güzel olacaktır.

Siyah ve beyazın ağırlıklı olduğu banyolar kare aynalar tercih edebilir. Kare be büyük naynalar siyah görüntüyü daha da güzel gösterecek kısacası tamamlayacaktır.

Dopğalş tonlardan ani eğer kahverengi ve griden yararlandıysanız eğer dikdortgen büyük bir aynayı tercih edebilirsiniz. Bu sayede ferah bir banyo oluşturmuş olursunuz. Ferah banyolar herzaman daha kullanışlıdır. Eğer banyonusda diğer renkler hakimse bunun için yine büyük bir ayna tercih edilmelidir. Aynı zamanda kenarlatrında desen hakim olmamalıdır. Zaten yeterince renk vardır çünkü. Büyük kare bir ayna tercih edilebilir.

Aynba seçimi banyonun hakim olduğu tonlar gibi banyoda bulunnan eşyalara uygmlu olarak ta seçilmelidir. Özellikle lavoba dolabının modeline ve boyutlarına göre aynalar seçilmelidir. Eğer küçük bir lavobo dolabına sahipse kişi onun boyutlarına uygun olarak daha küçük bir ayna seçilmelidir. Aksi takdirde komik bir görüntü oluşacaktır. Aynı şekilde eğer büyük bir lavobo dolabı bulunuyorsa küçğk bir ayna kötü duracaktır.

Ayna şeçimleriniz de ayanaların kalitesi de önemlidir. Uzun ömürlü bir ayna daha kullanışlı olacaktır. Aynı şekilde aynayı aldığınız firmanın kalitesi ve güvenilirliği de en önemli noktalar arasındadır. Bunun sebebi eğer kaliteli ve deneyimli personellerden yardım almazsanız aynanızın sağlamlığı düşecektir. Aynayı daha iyi tanıyan ve deneyimli elemanları bulunan bir firma seçilmelidir. İlk önce sizin istediğiniz aynayı çizmelidir iyi bir personel ardından kendi fikirlerini belirtmeli sonrasında ölçüyü almalıdır. Sizin istemediğiniz bir modeli yapmak için diretmemelidir. Ölçüleri de aldıktan sonra kısa sürede aynayı size sunmalıdır. Aksi takdirde uzun bir iş beğenilmez. Ayna güzel bir şekilde sabitlenmelidir.

Hemen Ara
Navigasyon
Optimized with PageSpeed Ninja