0(216) 606 14 49 - 0532 796 62 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Boy Aynası

02 Mart 2018
2 kez görüntülendi
Boy Aynası

Boy Aynası

Günümüzde boy aynası restoran, kafe, ev ve mağazalarda oldukça tercih edilen ve kullanışlı bir ayna çeşididir. Aynalar günlük hayatımızda oldukça işlevsel olmalarının yanı sıra dekoratif görünümleri ile de ortama farklı bir hava katmaktadırlar. Boy aynalarının en büyük özellikleri ise vücudun her kısmını rahatlıkla görünmesini sağlayarak insanın kendiyle daha barışık bir hale gelmesine yardımcı olur.

Evlerde Boy Aynaları

Özellikle evlerin giriş kısımları ve yatak odalarında kullanılan boy aynası modelleri hem işlevsel olması hem de güzel görüntüsü sayesinde şık bir dekor haline gelmektedir. Yatak ve giyim odalarında kullanılan boy aynaları kişinin güne hazırlanırken kendine bakmasını bu şekilde güne daha hazır ve bakımlı başlamasını sağlar. Ayrıca boy aynası kıyafet ya da aksesuarlardaki leke ya da kırışıkların daha kolay fark edilmesinde büyük yardımı dokunur.

Büyük iş toplantıları, konferansları ya da zorlu mülakatlar öncesinde pratik yapmaya ve insanın kendisini daha hazır hissetmesinde boy aynaları çok etkilidir. Pratik ve işlevsel yapısının yanı sıra ev içerisinde ahşap veya işlemeli çerçeveleri sayesinde çok hoş ve şık bir dekor olabilmektedir. Evlerin giriş kısımlarında evden çıkarken son kontrolleri yapmak, girişin daha büyük gözükmesini sağlamak ve ayrıca misafirleri daha ferah bir alana davet etmek için de çok kullanışlı seçenek ve modelleri bulunmaktadır.

Kafe, Restoran ve İş Yerlerinde Boy Aynaları

İş yerleri, kafe ve restoranların giriş ve geniş salon kısmında hem dekor hem de güçlü bir izlenim bırakmak için şık ve etkili seçenekleriyle boy aynaları kullanılmaktadır. Toplantı alanları ve girişlerde kullanılan boy aynası modelleri gelen müşterinin güçlü ve profesyonel bir ortama girdiğini ve güven ortamı olduğu izlenimi uyandırır. Ayrıca dekoratif olarak aynalar sade ve şık olarak ön plana çıktıkları için hem kafelerde hem de iş yerlerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Boy Aynası Modelleri

Farklı ve kendine özgün çerçeve modelleriyle boy aynalarında farklılık yaratmak mümkündür. Ayrıca kendi etrafında dönebilme ya da duvara monte edilebilme özellikleri sayesinde farklı alan ve ortamlara hitap edebilir.

Hemen Ara
Navigasyon
Optimized with PageSpeed Ninja