0(216) 606 14 49 - 0532 796 62 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Boyalı Cam

27 Mart 2018
2 kez görüntülendi
Boyalı Cam

Boyalı Cam

Camı hayatımızın bir çok alanında görmekteyiz. Tatsız ve kokusuz olması ve şeffaflığı kullanım alanını da genişletmektedir. Tek sorunu kırılgan, yani zayıf bir malzeme olması. Onun dışında mükemmel bir ürün diyebiliriz.
Boyalı Cam olarak tabir edilen bu ürün iki farklı şekilde meydana gelir. Birincisi : kimyasal bileşen içermeyen ağır metalin boyanmasıyla, ikincisi de: düz camın parlak boyayla boyanmasıyla olur. Boyalı camın kullanım alanı çok geniştir. Bir çok farklı yerde karşımıza çıkar. 7 ana renk dışında isteğe göre Ral renklerde de üretilir. Kullanışlı ve şık bir üründür.
İç mimaride; Evde, ofiste, cafelerde duvar kaplaması olarak kullanılır. Mekana modern ve şık bir hava katar. Ortamı hareketlendirir. Duvar kaplaması dışında boyalı camı; masa üstü ve yazı tahtalarında , sürgü ve dolap kapaklarında şeritler halinde kullanılır.
Boyalı cam, çevre dostudur ve sağlığa zararlı hiç bir madde içermez. O yüzden cam tabaklara , sürahi ve kavanozlara, şişelere, vazolara, mumluklara, cam tabaklara ikinci bir renk katmak için de kullanılabilir. Fakat boyalı cama ısıcam kullanmak cama zarar verdiğinden ve bozduğu için kullanılmaz.
Ayrıca boyalı camlara şekil, desen, delik, rodaj, işleme de yapılarak estetik bir görünüme kavuşturulabilir. Boyalı cam, evimizde, mutfağımızda, esyalarımıda, ofisimizde, asansörlerde ve daha bir çok yerde karşımıza çıkan dekoratif amaçlı kullanılan, şıl ve zarif bir malzemedir. Boyalı camın parlak olması hemen farkedilmesini sağlar.
Bulutayna firmamızda istediğiniz renkte ve istediğiniz ürüne boyalı cam tasarımları rahatlıkla yapılır. Camın zarifligini dekorasyonunuzda ve sahip olduğunuz eşyalarda görmek istiyorsanız bulutaynaya mutlaka gelin. Bu zerafete siz de tanık olun.
Boyalı cam, özgün tasarımları yaratmada harika bir üründür.
Boyalı camın güvenlik gerektiren yerlerde güvenlik filmi ile kaplanması gerekir. Kırılma ve çatlama halinde zarar vermemesi ve dağılıp çevreye dağılmaması için. Bu şekilde güvenliği de sağlamak gerekir.
Boyalı cam, kendi özgün tasarımlarınızı yaratmanız için harika bir ürün. Bulutayna bu konuda size ışık ve ayna olmaya hazır. Camın evrilerek bir çok alanda insanoğluna hizmet etmektedir. Bunu bütün hayatımızda görmekteyiz. Boyalı cam son hali ve cam yeni hallerine de gebe.

ETİKETLER
Hemen Ara
Navigasyon
Optimized with PageSpeed Ninja