0(216) 606 14 49 - 0532 796 62 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Desenli Ayna

03 Mart 2018
1 kez görüntülendi
Desenli Ayna

Son Moda Desenli Ayna

İnsanlar geçmiş çağlardan beri süslenerek kendilerini güzel hissetmek istediler. Bu yüzden de ayna dediğimiz aracı icat etmişler. Desenli Ayna modasından çok öncelerde bakır bir levha iyice kalaylanıp parlatılarak yapılıyordu ve tahmin edersiniz ki görüntüler o kadar da güzel olmuyordu. O dönemin teknolojik şartlarına göre yine de efsane bir uygulamaydı ve adeta devri yarattı. Her genç kızın elinde bunları görmek mümkün olurdu. Farklı medeniyetler güzel çözümler getirmiş. Örneğin Roma hanedanı gümüşleri kullanmış. Siraküza komutanı ise liman ablukası yapan roma donanmasını kullandığı iç bükey sistemler ile yakarak işin kozmetikten çıkarak daha farklı boyutlara ulaşmasını sağlamıştır.

Şu anda kullanılan cam aynalar ise ilk kez 15. Yüzyıl civarında güzelliğin ve sanatın baş kenti olan Venedik’ te kullanılmaya başlandı. Bu gelişme ile artık yeni bir sektör doğdu ve her geçen gün kendini daha da geliştirmeye başladı. Günümüze gelecek olursak herkesin dilinde olan ve her yeni evli çiftin özellikle yatak odasında arzuladığı model olan Desenli Ayna özel araçlar kullanılarak farklı desenlerde tasarlanabilmekte. Özellikle kenarları CNC ile kesilerek baklava görünümleri kazandırılarak başlamış bu akım. Daha sonraları ise iyice çeşitlenerek insanların beğenilerine sunuldu. İnsanlarda en kaliteli aynayı aramak için yollara ve internet sitelerine döküldü. Aranan kalite ve hizmet tabi ki her zaman bulutayna.com aracılığı ile sizlere ulaştı.

Kurulduğumuz tarihten bu yana bir çok iş yaparak müşteri portföyümüzü geliştirdik ve her müşterimizin yüzde yüz memnun ayrılması için elimizden geleni yapıyoruz. Üstün kalite, eşsiz hizmet politikası ile çıktığımız her yolda alnımızın akı ile yol aldık. Birbirinden farklı Desenli Ayna kategorisi ürünlerinin sergilendiği sitemizde siz de kendinize özel bir model elbet bulacaksınız. Ekonomik fiyatları ve ödeme seçenekleri ile kendinizi şanslı hissedecek ve ürünlerimizin bir numaralı hayranı konumuna geleceksiniz. Yeni evinizin bir köşesinde duracak şık, özel tasarım bir ayna hayaliyle yaşayan gelinlerimiz artık bu sizin için bir hayal olmaktan çıkarak tek tıklama ile ulaşabileceğiniz bir zevk haline dönüşecek.

Hemen Ara
Navigasyon
Optimized with PageSpeed Ninja