0(216) 606 14 49 - 0532 796 62 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Desenli Cam Sehpa

04 Ekim 2018
736 kez görüntülendi
Desenli Cam Sehpa

Desenli Cam Sehpa

 

Evinizin veya işyerinizin dekorasyonunda göz alıcı detaylara sahip olmak artık birçok insanın isteğidir. Dekorasyon uygulamalarının bir parçası olan cam desenli sehpa bulunduğunuz ortama göre farklılık göstermektedir. Ortamın tarzını belirleyen cam sehpalar uzun süre üstünde düşünülmesi gereken bir şeydir. Sehpanın boyutu ve kullanışlı olması seçerken bilmeniz gereken şeyler arasındadır. Eğer ufak bir salon için büyük bir sehpa seçmek ortamın havasını bozabilir. Ya da büyük bir ev için küçük bir sehpa da aynı şekildedir. Bulut Ayna firması olarak evinizin büyüklüğüne, perdelerinizin rengine ve diğer her şeyin uyumuna bakara ürettiğimiz cam desenli sehpalar ile bir ömür mutlu yaşabilirsiniz.

Sehpa seçerken birçok detaya önem vermek gerekiyor. Orta sehpalar genellikle salonun ortasında bulunur ve güzel bir görüntü sağlar. Tabi bunu istediğiniz şekilde kullanmak sizin elinizde. Tamamen modern yapıdaki sehpalarımız özel işlemelerle oluşturulmuştur. Sade sevenler içinde düz renkteki cam sehpalar uygun olabilir. Birçok modelimiz mobilyalarınızla uyum gösterdiği gibi evin diğer eşyalarıyla da uyum gösterir. Satın alacağınız birçok modeli farklı aksesuarlar la destekleyerek hoş bir görüntü sağlayabilirsiniz. Aynalı sehpalarımız bulunduğu ortama derinlik katarak ortamın daha geniş gözükmesini sağlar. Ayrıca ışığı yansıtması nedeniyle bir nebze olsun daha aydınlık bir ortam sağlar.

Modern dekorasyonun vazgeçilmez parçası olan cam desenli sehpalar, ihtiyaçtan ziyade hoş bir görüntü içinde kullanılmaktadır. Hatta çoğu zaman üstü boş sehpalarla da karşılaşabiliriz. Uzun yıllar parlaklığından eksilme olmayacak bu aynalar, uygun fiyatlardan alıcılarını bekliyor. Parmak izi yapmasını biraz olsa engelse de siz yine de temiz tutmaya çalışın. Şıklığı ve zarifliği ön plana çıkaran cam desenli sehpalar, evinizin, işyerinizin her yerini güzelleştirerek farklı bir hava katacaktır.

ETİKETLER
Hemen Ara
Navigasyon
Optimized with PageSpeed Ninja