0(216) 606 14 49 - 0532 796 62 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Duşakabin Ayna

03 Mart 2018
2 kez görüntülendi
Duşakabin Ayna

Duşakabin Ayna ile Temizlik

Ayna piyasasının iyiden iyiye gelişmesi ile çok tatlı bir rekabet ortamı oluştu. Bu rekabetle baş edebilmek ve varlıklarını sürdürmek isteyen firmalar ise birbirinden güzel ürün ve fikirlerle ortaya çıkıyorlar. Bulutayna.com olarak tasarladığımız son teknoloji olan Duşakabin Ayna ile sizler de göreceksiniz ki evinize ferahlık ve zerafet gelecek. Özellikle evde temizlik yapmak zorunda kalan ev hanımları bilirler. Duş aldıktan sonra cam yüzeylerde kalan su damacıkları zamanla cam üzerinde leke yaparak ovması işkenceye dönüşen bir pislik yaratırlar. Ne kadar silinse dahi bir süre sonra tekrar ortaya çıkan bu yapılar artık kabuslarınızın baş aktörü olmuştur. Öyle bir üründen bahsediyorum ki hiçbir şekilde banyonuza giren bir misafir bu kabarcık şekline olan noktaları göremeyecek ve hazırlıksız yakalanıp temizlik yapamasanız bile duş kapağını kapattığınız anda pırıl pırıl bir Duşakabin Ayna ile karşılaşacak.

Ayna, bardak gibi cam nesneler kırıldıklarında özellikle küçük parçaları çok büyük sıkıntılar yaratmaktadır. Parçaları görmenize rağmen toplarken bile elimizi kesebiliyoruz. Bir de görmediklerimizi düşünürsek çok korkunç bir manzara. Banyonuzda da böyle bir görüntü istemezsiniz herhalde. İşte bu yüzden ürettiğimiz ürünlerimizi temperli cam dediğimiz ileri teknoloji bir cam ile yapıyoruz. En büyük özelliği mükemmel dayanıklılığından dolayı kolay bir şekilde kırılmamasıdır. Bu yöntemle de sizlere güvenli ve keyifli bir ortam yaratıyoruz.

Saydam olan duşakabin kapağının bir dezavantajının ise duş aldığınız sürece kimsenin banyoyu kullanamamasıdır. Özellikle kalabalık ailelerde sürekli bir banyo kullanımı olduğundan dolayı keyfinizi bir an önce bitirip başkalarına yer açmak zorunda kalıyorsunuz. Duşakabin Ayna uygulaması ile saydamlık ortadan kaybolup duş teknesine bakan insan kendini göreceğinden dolayı mahremiyet açısından herhangi bir sıkıntınız olmuyor. Diş fırçalamak isteyen, el yüz yıkayacak olan kişilerde rahat bir şekilde sizi tedirgin etmeden işlerini halledebiliyorlar. Bu kadar çok artısı olmasına rağmen hala aklınızda soru işareti kalan müşterilerimiz olabilir. Dış yansıtıcı yüzeylerin temizliğinde zorlananlar için de devrim niteliğinde olacak bir özellik; kolay silinebilir, parmak izi bırakmaz bir kaplama ile kaplanarak dış yüzeylerinde ilk gün ki gibi temiz kalmasını sağlıyoruz.

Hemen Ara
Navigasyon
Optimized with PageSpeed Ninja