0(216) 606 14 49 - 0532 796 62 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Duvar Aynaları

29 Ocak 2018
2 kez görüntülendi
Duvar Aynaları

Duvar Aynaları

Bir eve farklı bir hava katmak ve evi tamamlemak adına aynalar tercih edilebilmektedir. Aynalar eve monte edildiği andan itibaren farklılık katmaktadır. Bu farklılık gözle görülmektedir. Duvar aynaları boydan olabileceği gibi yatay tya da küçükte olabilmektedir. Bu duvar aynalarından herhangi biri tercih edilebilir. Duvbar aynası seçiminde en önemli konu trabi, kide aynanın monte edildiği mekandır. Mekanda kullanılan enkler ve modeller oldukça önemlidir. Mobilyalarının desenleride büyük bir etkidir. Duvar aynaları genellikle monte edilmemekte sadece bazı geçici sabitleme işlemleri yaplmaktadır.

Duvcar aynası seçiminde önemli bir konu da aynanın kalitesidir. Kalite oldukça önemlidir. Birçok ayna 10 yıldan fazla dayanmazken kaliteli öalzemelerden üretilen bir ayna uzun süre varlığını sürdürmektesir. Aynba kaliteli oldyuğu takdirde genelliklekırılmalaradayanmaktadır. Hatta bu aynaların bazıları kırılmaz aynalardır. Eğer evde küçükve aynı zamanda hipheraktif bir çocuğa sahipseniz eğer özellikle kırılmayan bir ayna tercih etmelisiniz. Aynaların kendilerinin yanında çerçevceleride sağlam olmalıdır.Çerçeveai sağlam olan bir ayna tercih edilmelidir. Alınan bir aynanın en çok çabuk kırılan kısmı şüphesiz çerçevesidir. Bunun için sağlam ve iyi birşekilde sabitlenmiş çerçevesi bulunan bir ayna tercih edilmelidir. Ayna kesilerinin birçok modelleri bulunmaktadır. Baklava dilmi ayna ve yuvarlak su damlası ayna sadexe bu aynamodellerinden birkaç tanesidir. Bunun dışında onlarca hatta yüzlerce ayna modeli bulunmakatdır. Fakat en iyi duvar ayanasınaerişmek için bir duvar aynası kataloğu incelemelidir. Eğer ayna yaptıremayı düşündüğünüzfirma bir web sitesinden se web sitesinde bulunan ürünlerimiz ve hizmetleriniz kısmına bakılmalıdır.

Amacınız evinizi tamamlamak ve farklı bir hava katmak için ayna taktırmak ise bunun için deneyimli ve usta eller tercih edilmelidir. Deneyimli bir personelin hazırlamış olduğu kaliteli aynaları uzun yıllar kullanabilecekken basit bir mağazadan alıp kendinizin taktığı normal bir aynayı büyük ihtimalle sadece birkaç yıl kullanabileceksinizdir. Kaliteli bir aynaya sahip olunması içinde büyük çapta bir araştırma yapılmalıdır. Bu araştırmayı kendi tercihlerin bize ve imkanlarınıza göre yapmalısınız paranıza ve evinize göre yapacağınız bu araştırmada karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Bu şekilde kullanacağınız aynayı tercih etme işiniz oldukça kolay bir hal alacaktır.

Hemen Ara
Navigasyon
Optimized with PageSpeed Ninja