0(216) 606 14 49 - 0532 796 62 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Edirne Ayna Duvar Kaplama

28 Kasım 2018
1 kez görüntülendi
Edirne Ayna Duvar Kaplama

Edirne Ayna Duvar Kaplama

Ayna duvar kaplama son zamanların en trend ev dizaynıdır. Bir duvar boyunca oluşan bu aynalar odaya ayrı bir hava katmakta ve oldukça şık gözükmektedir. Ayna duvar kaplamanın amacı genellikle evi geniş durmasını amaçlamaktır.

İnternette ya da başka birisinin evinde görmüş olduğunuz ayna duvar kaplamalar bazen sizin evinizde daha güzel gözükebilirken bazen de beklediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Bunun birçok sebebi vardır ve bu sebepler arasında en önemlisi evinizi dizayn ettiğiniz mobilyalardır. Ayna odaya spor bir görünüm katarken eşyalarınız klasik olduğunda hiç hoş bir uyum yakalanamaz. Bunun için evinizin mobilyalarına göre ayna seçilmelidir. Aynı şekilde evinizin yüksekliği de aynanın görünümünü etkiler. Alçak bir eve sahipseniz eğer ayna büyük ihtimalle yakışmayacaktır.

Ayna duvar kaplamada uzman bir ekiple çalışmakta oldukça önemlidir. Ayna montajı gibi ciddi deneyi isteyen bir konuda kesinlikle başka deneyimsiz birine bu iş bırakılmamalıdır. Tamamen emin olacağınız kişiler ve bunun uzun süredir yapan bir firma ile çalışmalısınız. Aksi takdirde aynanın kesiminde ve montajında büyük sorunlar ortaya çıkacaktır. Ayna monte edilirken deneyimsiz bir eleman tam sabitleyemeyebilir ve bunun sonucunda aynanın yere düşmesi muhtemeldir. Fakat bunu deneyimli bir kişi yaparsa emin olun hiçbir sorun ortaya çıkmayacaktır.

Evinize ölçü alması için çağırmış olduğunuz personelinde deneyimli olması oldukça önemlidir. Deneyimsiz bir personel duvardan doğru bir ölçü dahi alamayacaktır. Aynı zamanda duvarın ölçüsünü alırken yapıldığı malzemeyi de teşhis etmekte gecikmeyecektir. Ancak deneyimsiz bir personel ölçüyü basit bir şekilde alıp geçecektir.

Ayna duvar kaplama hizmetlerinde yerinde kesim yapmak daha doğru olacaktır. Herhangi bir aksilik çıkmayacağına emin olunur.

Kesme işlemi kadar sabitleme işi de önem taşımaktadır. Duvara sabitlerken iki yol kullanılır. Bunlardan ilki doğrudan yapıştırmadır. Doğrudan yapıştırmada ayna hiçbir levha ya da benzeri bir şey almadan direk duvara yapıştırılır. Fakat diğerinde ise ki bu genellikle eğik ve kvisli duvarlarda kullanılıyor duvara yapıştırılmadan önce ayna aynı boyutlarda olan bir levha yapıştırılır. Bu levha yardımı ile duvara yapıştırılır. Bu şekilde daha sağlam bir aynaya sahip olunur.

Ayna duvar kaplama da sadece düz ayna değil daha birçok ayna kulanılmaktadır. Odanızın rengine göre aynalara renk dahi verilmektedir.

Adres: Yukarı Dudullu Mah. Divan Cad. Sakızağacı Sk. no4 Ümraniye -İSTANBUL
Telefon:0(216)606 14 49 – 0532 796 62 85
Hemen Ara
Navigasyon
Optimized with PageSpeed Ninja