0(216) 606 14 49 - 0532 796 62 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Eski Prinç Ayna

04 Ekim 2018
1 kez görüntülendi
Eski Prinç Ayna

Eski Pirinç Ayna

 

Bakır ve çinkonun karışımından elde edilen pirinç metali birçok ev eşyasının hammaddesidir. Yapılan eşyalara hoş bir güzellik ve eski bir hava katar. Eski pirinç ayna konusunda da sizlere sağladığımız imkânlarla ortamınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Parlak ve gri bir görünüş veren pirinç aynalar günümüzde hala popülerliğini korumaktadır. Satın alanları memnun edecek kampanyalarımızla satışını sunduğumuz bu aynalar Türkiye’de birçok mekânı süslemektedir.

Vitrinlerimizde yerini alan bu ürünleri ilk elden görmek ve hissetmek için bizleri ziyaret edebilirsiniz. Misafirperverliğimiz ve güler yüzümüzle her isteğinize uygun çözümler alacaksınız. Yapılması son derece emek isteyen bu aynalar farklı işlemlerden geçirilerek yapılır. Her bir aşama aynaya şeklini vererek montajı yapılacak hale gelir. Bulut Ayna olarak üretimden takılmasına kadar her aşamada size destek vererek yalnız bırakmıyoruz.

 Güvenli ve samimi bir iletişim ağı içerisinde sürdürdüğümüz alışverişler geleceğe yaptığımız yatırımların sebebidir. İstediğiniz ebatlarda kesilen eski pirinç aynalar ortamda dikkatleri üstüne çekecektir. Gören herkesin merakla bakacağı bir güzelliğe sahip olan bu aynalar uygun fiyatlardan alıcılarını bekliyor. Fiyat konusunda hiçbir müşterimizi üzmeyerek onları düşünen rakamlar veriyoruz. Dilerseniz aynanıza uygun çerçeveler ile güzelliğini iki katına çıkartabilirsiniz.

 Her alanda yaptığımız uygulamalar ile ayna sektörüne farklı bir bakış açısı kazandırıyoruz. Sürekli olarak hizmet alanımızı genişleterek Türkiye’nin her yerine gönderim sağlamaktayız. Sanatsal açıdan da çok hoş gözüken bu aynalar sağlık açısından uygun malzemeler ile üretilerek satışa sunulmaktadır. Her açıdan sizi düşünen bir firma olarak en kaliteli işçilikleri sizinle buluşturuyoruz. Dayanıklı malzemesiyle yıllar geçse de yanınızda olacak olan bu aynalar Bulut Ayna’nın kapsamlı modelleri arasında yer alıyor. Siz de kendinize uygun ayna modelini bulmak için kataloglarımızı inceleyebilirsiniz.

ETİKETLER
Hemen Ara
Navigasyon
Optimized with PageSpeed Ninja