0(216) 606 14 49 - 0532 796 62 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Eskitme Ayna Duvar Kaplama

04 Ekim 2018
2 kez görüntülendi
Eskitme Ayna Duvar Kaplama

Eskitme Ayna Duvar Kaplama

 

Sıkıcı görüntülerden bunalanlar ve farklı bir hava oluşturmak isteyenlerin tercihi olan eskitme aynalar herkesin ilgi odağı olmuş durumdadır. Eskitilmiş bir görüntü veren bu aynalar günümüzde birçok alanda kullanılmaktadır. Alışveriş merkezlerinde, evlerde, iş yerlerinde, büyük alanlar gibi farklı yerlerde görücüye çıkmaktadır. Eskitme aynalar genellikle lüks alanlarda görülmekteydi. Çünkü ortama hoş bir hava kattığı kadar ciddi ve işini bilen bir havada katıyordu. Fakat artık evlerin duvarlarını da süslemektedir.

Bulut Ayna firması olarak çaba gösterdiğimiz eskitme ayna duvar kaplama işinde bugüne kadar yüzlerce yerde faaliyet göstermekteyiz. Yaptığımız işin güvenli ve ciddiyetli bir şekilde olması için ilk önce duvar kaplaması yapılacak yerin en, boy ölçüsünü almaktayız. Daha sonra çerçeveli veya sade modeller için üretim aşamasına geçeriz. Bundan sonra aynalar duvar boyutuna göre kesilir. Ölçüsü alınan yere ise özenle yapıştırılır. Burada kullanılacak olan malzeme çok önemlidir. Çünkü iyi yapıştırılamayan aynalar zaman içinde gevşeyebilir.

              Firmamızın üretim ve montaj işi kaliteli bir şekilde yapılmaktadır. Ayna sektöründeki tüm yenilikler takip edilerek son teknolojiye uygun olarak aşamalar gerçekleştirilir. Böylece size sadece keyfini sürmek kalır. Ayrıca gerçek kaliteyi yansıtmak için tüm müşterilerden olumlu geri bildirimler almak için çabalıyoruz. Müşteri hassasiyeti felsefesiyle çalıştığımız bu işte müşterimize yapacağımız yatırım kendimize yapacağımız yatırım demektir.

 Bu ayna türünün kıymetini bilenler çok şanslıdır. Çünkü ortama ne kattığını da bilmektedirler. Sizi yansıtacak şekilde yapılan aynaların renkleri de sizi yansıtacak şekilde kullanılmaktadır. Sizlere teslim ettiğimiz tüm aynalar bizlerin garantisi altında olup herhangi bir sıkıntıda bakımı ve onarımı yapılacaktır. Siz de uygun fiyatlardan eskitme ayna duvar kaplama yaptırmak istiyorsanız iletişim numaramızdan veya bizi ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.

Hemen Ara
Navigasyon
Optimized with PageSpeed Ninja