0(216) 606 14 49 - 0532 796 62 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Koridor Duvar Çıtalama

19 Ekim 2020
106 kez görüntülendi
Koridor Duvar Çıtalama

Koridor Duvar Çıtalama

Çıtalama dediğimiz işlem belirli yapı malzemelerinden üretilen ince ve ev dekorasyonunda da sıkça kullanılan bir yapı malzemesidir.

Çıtalar Hangi Malzemelerden Oluşur?

  • – Ahşap çıta
  • – Mdf çıta
  • – Alçı çıta

Çıtaların Renk Seçeneği Var Mıdır?

Çıtalar renk olarak tek renk beyaz olmaktadır. Fakat kişinin istediği renge boyaması imkanı vardır. Çıta ya duvarda sabit halde iken yada sabitlenmeden önce boyanıp kurutulur.

Çıtalama İşlemi Nerelerde Kullanılır?

Çıtalama dediğimiz uygulama evin, ofisin ya da kişinin kullanmak istediği her yerde kullanılabilir.

Evde Çıtalama İşlemi Nerelere Uygulanmaktadır?

Çıtalama dediğimiz işlem evin koridor, yatak odası, salon yani aklınıza ve uygun gördüğünüz her yerde belli ölçülerle uygulanmaktadır.

Koridorda Duvar Çıtalama Nasıl Yapılmaktadır?

Koridor duvar çıtalama işlemi koridorda uygulanacak olan duvarın ölçüleri alınarak duvara uygun çıtaların kesilip uygun yerlere yapıştırılması ile koridor duvar çıtalama işlemi yapılmaktadır.

Koridor Duvar Çıtalama İşlemi İçin Hangi Modeller Vardır?

Koridor duvar çıtalama modelleri diğer çıtalama modellerine göre değişiklik göstermez. Koridor duvar çıtalama modelleri için kullanılan çıtalar diğer odalarda da kullanılmaktadır. Bunun odalara göre değişiklik göstermemektedir.

Koridor Çıtalama Fiyatları Nelerdir?

Koridor duvar çıtalama fiyatları kullanılacak olan çıtanın hangi malzemeden olduğu ölçülerine göre değişiklik gösterir. Fakat koridor duvar çıtalama fiyatları ile salon gibi alanda kullanılan çıtaya göre değişiklik söz konusu değildir. Çıtanın boyutu ve hangi malzemeden yapılmış olmasına göre değişlik gösterdiği bilinir.

 

Hemen Ara
Navigasyon
Optimized with PageSpeed Ninja