0(216) 606 14 49 - 0532 796 62 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Küp Ayna

09 Nisan 2018
1 kez görüntülendi
Küp Ayna

Küp Ayna

Aynalar hayatımıza daha farklı şekillerde girmeye ve hayatımızı renklendirmeye başladı. Küp şeklinde tasarlanan aynalar; hem sunumlarda hem de masalarda çok şık bir şekilde yer karşımıza çıkmaktadır.
Aynalar tarihten günümüze mimaride, sanatta, dekorasyonda, bilimde ve daha bir çok alanda kendisinden yararlanılan bir objedir. İlk ayna doğada çıkmıştır. Doğa her şeye ayna olduğu gibi yansımasıyla insanoğluna ışık olmuş ve insanoğlunun yaratıcılığında ona yol göstermiştir. Aynanın ilk kullanımı yansıması olan suda ortaya çıkmıştır. Sonra her şeye merak duyan insanoğlu kendini bulma yolunda aynaları keşfetmiştir. Kendini tanıma yolunda ayna, insanoğluna rehber olmuştur. olmaya da devam etmektedir. Bilindiği gibi doğada her şey dışı ve erkek olarak ayrılmıştır. İşte bu ayrimda ayna dişidir!
Bugün yine aynalar bir çok farklı alanda bize hizmet etmektedir. Son olarak küp ayna şeklide tasarlanarak adeta bir sahne görünümüne bürünmüş; dekoratifte şıklığıyla boy göstermektedir. Yükselti olarak kullanılmakta olan küp aynalar, teşhir için çok uygun modellerdir. İstenilen boy ve renkte küp şeklinde tasarlanan ve bütün yüzeyleri cam olan küp aynalar şıklıklarıyla gözünüzü kamaştıracaktır. Ve, hemen sahip olma hissini içinizde uyandıracaktır.
Bugün düğün ve nişan masalarında da küp aynaların dekoratife dahil olduğunu görmekteyiz. Bu özel günlerinizde siz de şıklığı küp aynalarala yakalamaya ne dersiniz. Yapmanız gereken tek şey bulutaynaya gelip, siparişinizi vermek.
Bazı dinlerde kutsal kabul edilen aynalar insanı en iyi yansıtan objelerdir. Kendini bulma yolunda insanoğluna ışık olmuştur. Gizemli bir tarafı da vardır. Kutsal olduğu kadar lanetlenmiştir de. Ama insanoğlu tarafından vazgeçilmezdir. En özel anlarımızın şahididir aynalar. Ve dürüsttürler. İnsanoğluna bir çok alanda hizmet etmektedir. Şimdi, her tarafı ayna olan küp aynaları düşünün. Her yöne ışık olmuş , küp aynalar.
Küp aynalar; istenilen renk ve boyutta, kişiye ve mekana göre tasarlanmaktadır. Satandat olduğu gibi özel boyutta da üretilebilir. Küp aynaların; bronz, füme, gold ve beyaz renkleri mevcuttur. Dekoratifte yükseltici olarak küp aynalar kullanılır. Son moda trendlerden biri olarak karşımıza küp aynaların sunum yükseltici olarak çıktığını görmekteyiz. Son derece modern, zarif ve şık bir tasarımı olduğu gibi küp aynalar bu şekilde ortama da şıklığı , zerafeti ve modernliği getirmektedir. Küp aynalarla siz de bu şıklığı , modernliği ve zerafeti yakalayın. Geçmişten günümüze aynanın evrimini bir de küp ayna şeklinde görün. İnsanoğlu daima en iyisini bulma yolunda ilerliyor. Küp ayna da bu ilerlemenin bir ürünü.

ETİKETLER
Hemen Ara
Navigasyon
Optimized with PageSpeed Ninja