0(216) 606 14 49 - 0532 796 62 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Mutfak Jaluzili Cam

29 Ocak 2018
1 kez görüntülendi
Mutfak Jaluzili Cam

Mutfak Jaluzili Cam

Mutfaklar için cam çeşitleri son derece önemlidir. Bayanların ve erkeklerin ev içerisinde zamanlarının büyük bir çoğunluğunu geçirdiği mutfakların dekore edilmesi ve bu mutfaklar için en iyi mobilyaların kullanılması son derece önemlidir. Bu nedenle de pek çok kişi mutfaklarda her eşyada olduğu gibi camlara da oldukça dikkat etmektedir. Mutfakta sıklıkla kullanılan camlardan biri de jaluzili cam adı verilen cam gruplarından bir tanesidir. Düet perdelerin öncüsü olarak kabul edilen ve uzun yıllar boyunca düet perdelere ek seçenek olarak kullanılan jaluzili camlar uzun zamandır evlerde sık sık tercih edilmektedir.

Mutfak Jaluzili Cam Nedir?

Mutfak jaluzili görsel açıdan düet perdeler ile çokça benzerlik göstermektedir. Düet perdelerin yapısı da mutfak için olan jaluzili cam ile neredeyse aynıdır. Mutfak jaluzili cam üzerinde de belli aralıklar bulunmaktadır. Bu aralıklar kapanabilmekte ya da daha fazla açılabilmektedir. Bu sayede de kişiler ışık almak istedikleri seviyeyi çok daha rahat bir şekilde belirleyebilmektedir.

Mutfak jaluzili cam sisteminde cam fonu yan aparatları sayesinde yukarı doğru kaldırıldığı zaman düzgün bir şekilde cam aralanmaktadır. Bu sayede de kişiler istedikleri zaman güneş ışınlarından tam anlamı ile yararlanabilmektedir. Sadece yukarı katlama işleminde değil aşağı indirme işleminde de mutfak jaluzili cam kolaylıkla aşağı inebilmekte ve kapanarak güneş ışınlarını ya da başka kaynaktan gelen herhangi bir ışığın alımının önüne geçilmesini sağlamaktadır.

Mutfak Jaluzili Cam Fiyatları Nasıl Olmaktadır?

Mutfak jaluzili cam fiyatları türüne göre kendi içerisinde değişiklik gösterebilmektedir. Düet perde ile neredeyse aynı görevleri gören bu camın fiyatı düet perdeye oranla oldukça uygundur. Bu nedenle de kişiler mutfak jaluzili cam taktırmayı düet bir perde almaktan ve kullanmaktan çok daha uygun görmektedir. Çünkü camlar hem daha uzun ömürlü olmakta hem de düet perdelere oranla çok daha ucuz olduğundan sık sık tercih edilmektedir. Mutfak jaluzili cam fiyatları üretim yeri, boyutu ve camın sahip olduğu diğer ekstra özelliklere göre de ufak tefek değişiklikler gösterebilmektedir. Kişiler bir camcıdan fiyat hakkında bilgiye sahip olabilmektedir.

 

 

Hemen Ara
Navigasyon
Optimized with PageSpeed Ninja