0(216) 606 14 49 - 0532 796 62 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ofis Aynası

03 Mart 2018
986 kez görüntülendi
Ofis Aynası

Ofis Aynası ile İşinize Şıklık Katın

Özellikle elit müşterilere çalışan firmaların ofislerine dikkat ediniz. Hangi sektörde olursa olsun mükemmel bir şekilde dizayn edilip ve oluşturulur. Tamamen göze hitap ederek gelen müşterilerin iç dünyalarını mutlu etmek üzerine tasarlanmıştır. Ofis Aynaları ise bu iş için biçilmiş kaftan niteliği görmekte ve sık kullanılmaktadır. Onlarca ayna çeşidi arasından sivrilerek iş dünyasına adım atmış bu ürün farklı model ve şekillerde kesilerek siz müşterilerimize sunuluyor. İsterseniz tam boy bir duvar aynası şeklinde isterseniz firmanızın logosu işlenmiş bir vaziyette ofisinizde yerini alacak. Sadece gelen müşterilerden bahsettik fakat sizler de gününüzün büyük bir çoğunu ofislerde geçiriyorsunuz ve kötü dizayn edilmiş bir mekan sizleri daha da fazla umutsuzluğa sürükleyecek ve mutlu olmanızı engelleyecektir. Her ne kadar görüntü önemli değil dense de insanların iç dünyasını zenginleştiren ve durduğu kapalı mekanda ferah hissettirecek bir tasarıma ihtiyaçları vardır.

Ofis Aynası çok farklı boyutlarda üretilmektedir. Ürünlerimizin montajı da şahsımız tarafından yapılarak garantili olarak sizlere teslim edilir. Ofis Aynası şık bir görüntü sağlar fakat tek özelliği bu değildir. Çalışma ortamı içerisinde de insanların sürekli önünden geçmesi kendilerine sürekli çeki düzen vermeleri algısını yaratır ve böylece çalışanlarınız fiziki açıdan mükemmel bir konumda dururlar.

Her firma çok ferah ofisler tutamıyor ve bazen de gün içerisinde çok ışık alamamakta. Kullandığımız Ofis Aynası ile ışıklandırmanın daha da güzelleştiğini ve geliştiğini göreceksiniz. En önemli özelliklerinden biri olan bu uygulama ferahlık açısından insanların çok tuttuğu bir modeldir. Ayna sistemleri üzerine yansıyan ışınları yansıtarak işlev gördüğü için ışık huzmelerinin etrafa dağılmasını sağlayarak aydınlatma kalitesini bir seviye daha yukarı çıkarıyor. 0,4 mikrondan bile küçük olan ışınları (ki biz bunları çıplak gözümüzle göremeyiz fakat yansıma ile ortam aydınlatmasını geliştirir) yansıtabilecek kapasitede bir araçtır. Bütün bu mükemmel özellikleri ile hayatlarımızın vazgeçilmez bir parçası olmuştur.

Birbirinden farklı uygulamalar ve modellerimiz hakkında bilgi almak için iletişim numaralarımızı arayabilirsiniz. Yerinde destek ve yapacağımız keşif ile ruhunuza yakışacak aynayı beraber bulalım.

 

Hemen Ara
Navigasyon
Optimized with PageSpeed Ninja