0(216) 606 14 49 - 0532 796 62 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Özel Ölçü Ayna

29 Ocak 2018
5 kez görüntülendi
Özel Ölçü Ayna

Özel Ölçü Ayna

Özelölçülere sahip aynalara ihtiyaç duyulşmasının sebei kişinin satılmak üğzere üretilmiş olan aynaların boyuu beğenmemesidir. Bunun üzerine özel ölçülü bir ayna yapılır. Özel ölçülü aynalar her zaman kullanılabilir. B aynalar genellikle bir aynanın küçültüklmesi ile değil müşlterinin istediği boyutlarda üretimaşamasında yapılmaktadır. Yani müşteri iin özel üretim yapılmaktadır. Özel üretim oldukça önemli bir konudu. Özel üretim yapılacak ise konu hakkıbda uzman bireylerden fikirler alınmalı aynı zamöanda ayna için ölçüleri ve taslaklarda yine aynayı üreten şirket almalıdır.

Özel ölçülü aynalar herzamandaha kullanışlıdır. Çünkü evinize alacağınız bir aynanın boyutlarının tercihiğnize ve standartlara uymaması nırmal iken özel ölçülğ bir aynada bu ihtimal yok denilecek kadar azdır. Özel ölçülü aynalar bazen duvarın tamamın dahi kaplayabilmektedir. Bu aynalarda oldukçla modern durmaktadır.

Özel ölçülü aynaların montaj işlemlerinde de yetkili firma yardımcı olmaktadır. İlk olarak bu şirket önizlemelerde bulunmak içine vinize birkaç görevli yollar. B görevliler şistedişğiniz boyutytaki ve modeldeki ayna hakkında bilgi alır ve bunun için size bu eve uyup uymayacağı hakkında önerilerde bulunarak sişze doğrucu bir şekilde yorum yapmaktadır. Bunun sonucunda kesin bir fiire shaip olduğunuzda taslak çizimler sunar ve

önizlenimlerde bulunmanız akatkı sağlar. Önizlenimler her zaman oldukça önemlidir. Önizkleniz ayesinde bir eşyanın yakışıpyakışmayacağınada karar vermiş olursunuz. Ayna seçininde bazı şyelere dikkat edilmelidir. Özellikede özel ölçülü aynalarda desen oldukça önemlidir. Özel ölçülğ ayna yaptıran kişiler kesinlikle desen konusunda oldukça titişz davranır. Örneğin kar şeritleri bulunan bir özel ölçülü ayna oldukça fazla tercih esd,ilmektedir. Ya da baklava dilimlaynalarda son zamanların odağı olmuş durumdadır. Baklava dilimlerinin yannda su damlarıda yemek odalarının gözdesidir. Bu aynalar duvara asıldığı gibi duvara kalamaolarak yapılmate ve tavana monte edilmektedir. Bunlar arasında istediğiniz bir modeli aynı zamanda ölçüyü seçerek çalıştığınız aya firmasına aşvurmalısınız.

Daha etkili bir özel ölçülü duvar aynası için renklerde öz önünde bulundurulmalıdır. Bunun içinde yine ayna üreten firmamızdan yardım alınabilir. Siyah renkli bir odaya kare, giriş ve yeşil renklerde dikdörtgen ayna modellerinin yakıştığı bilinmelidir.

ETİKETLER
Hemen Ara
Navigasyon
Optimized with PageSpeed Ninja