0(216) 606 14 49 - 0532 796 62 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Parçalı Ayna

02 Mart 2018
1 kez görüntülendi
Parçalı Ayna

Parçalı Ayna

Uzun yıllardır oturma salonları ve banyolar için vazgeçilmez olan aynalar modern yaşam ve dekor tarzının da etkisiyle artık yeni parçalı ayna modelleriyle daha da çeşitlenmiştir. Eveler açık ve ferah bir hava katmasının yanı sıra parçalı ayna modelleri bulunduğu ortama minimalist bir hava katarak modern yaşam tarzını daha iyi yansıtmaktadır.

Dekor olarak kullanılan aynaların artık çok çeşit haline gelmesi günümüzde ayna almak isteyenlere oldukça fazla olanaklar sağlamaktadır. Bu olanakların son dönemde en belirgin olanların başında ise parçalı ayna modelleri gelir. Onlarca farklı parçaya, şekle ve toplu olarak bakıldığında başka bir motife uyarlanabilen parçalı aynalar hem diğer ayna modellerinden tarzı ve özgünlüğüyle ayrılır hem de kendi model kataloglarında da birçok çeşit ve kişiye özgü tarz imkanları sunmaktadır.

Kendi tarzını yaratmak isteyenlere de istenilen ölçü ve şekillerde yapılabilme olanağı sunması parçalı aynaların daha çekici olmasını sağlayan özelliklerden biridir.

Parçalı Ayna Modası

Özellikle son on yılda minimalizmin oldukça yaygınlaşması, evlerin artık daha modern ve tarz sahibi olması parçalı ayna modellerinin ön plana çıkarak moda haline gelmesini sağlamıştır. Dünyada birçok ülkede tarafından en çok kullanılan ayna modellerinden biri olan parçalı aynalar özellikle New York, Londra, Berlin, Paris ve İstanbul gibi mega şehirlerde yaşayan insanlar tarafından tercih edilmektedir.

İstenilen sayıda ayna parçasının birbirine orantılı olarak duvara monte edilmesiyle oluşan parçalı aynalar daire, kare, dikdörtgen ve başka şekillerde olabilir. Modern yöntemlerle üretilen aynalar kişilerin ayrı ayrı zevklerine ve isteklerine hitap edebilmektedir. Özellikle oturma salonlarının duvarlarına monte edilerek salonun 21. Yüzyıla uygun yapısına renk katmaktadır. Ayrıca banyo ve evlerin giriş kısımlarında da kullanılan farklı modelleri ile evin her odasına ve her tarza uygun bir şekilde kişilerin isteği doğrultusunda üretilebilir.

Ofis, toplantı salonları ve kafelerde de oldukça sık kullanılmaktadır. Parçalı alanlar ortamın havasına daha samimi bir görüntü katmasının yanı sıra ortamda ışığı farklı açılardan dağıtarak daha ferah ve aydınlık olmasını sağlar. Bu aydınlık sayesinde göz yorgunlukları ve odaklanma problemleri bir nebze olsun giderilmiş olmaktadır.

Hemen Ara
Navigasyon
Optimized with PageSpeed Ninja