0(216) 606 14 49 - 0532 796 62 85
Sosyal Medya Hesaplarımız

Salon Duvar Çıtalama

19 Ekim 2020
66 kez görüntülendi
Salon Duvar Çıtalama

Salon Duvar Çıtalama

Çıtalama dediğimiz şey ev dekorasyonlarında kullanılan yapı malzemelerinde elde edilen bir işlem olarak ifade edilmektedir.

Çıtalama Nelerden Yapılmaktadır?

Çıtalama dediğimiz işlem en çok şu ürünlerden yapılmaktadır;

  • – Ahşap çıtalama
  • – Mdf çıtalama
  • – Alçı çıtalama
  • – Plastik çıtalama

Çıtalama Neden Yapılır?

Ev ya da ofis gibi yerlerin duvar dekorasyonlarına farklılık katmak isteyenlerin tercih ettiği bir yöntemdir. Çıtalama işlemi tablo ya da duvar süslerinin yanı sıra farklı bir dekorasyon zevki olanların kullanmakta olduğu bir yapı işidir.

Çıtalama İşi Nerelere Uygulanır?

Çıtalama dediğimi yapı işi evin istenilen odası ve istenilen duvarlarına yapılmaktadır. Ayrıca istediğiniz boyutlarda kesilmesi ve uygulanması dar alanlar içinde kullanım olanağı sağlamaktadır.

Çıtalama İşlemi Hangi Odalarda Kullanılır?

Çıtalama dediğimiz işlem kişinin kullanmak istediği her odada kullanılabilir. Mesela salon duvar çıtalama, yatak odası duvar çıtalama, koridor duvar çıtalama yani kişinin istediği her yere yapılmaktadır. Salon duvar çıtalama işinde ne oluyor ise aynı iş diğer odalar içinde geçerlidir.

Çıtalama Modelleri Nelerdir?

Salon duvar çıtalama modelleri ile koridor duvar çıtalama modelleri arasında bir değişiklik yoktur. Sadece kullanılacak olan çıtalama boyları değişiklik göstermektedir. Salon duvar çıtalama modelleri nasılsa diğer odalarda kullanılan modeller aynıdır.

Salon Duvar Çıtalama Fiyatları Nelerdir?

Salon duvar çıtalama fiyatları salonda ayrı diğer odalarda ayrı fiyat belirlenmemektedir. Salon duvar çıtalama fiyatları odanın duvarının büyüklüğüne göre değişkenlik göstermektedir. Mesela küçük bir duvar daha az malzeme ile yapılır ve maliyetsiz olur iken büyük duvarlar tam tersi etki yapacaktır.

Hemen Ara
Navigasyon
Optimized with PageSpeed Ninja